18 maja – Bal Absolwentów kierunku fizjoterapia z okazji zakończenia studiów magisterskich

W dniu 18 maja 2019 roku w Czarnym Stawie w Sali „Pod aniołami” w Nowym Adamowie odbył się Bal Absolwentów kierunku fizjoterapia Wydziału Wojskowo-Lekarskiego z okazji zakończenia studiów magisterskich. Był to pierwszy bal tego kierunku.

W uroczystości wzięły udział władze Wydziału Wojskowo-Lekarskiego, w osobach:

Prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski- Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego UM w Łodzi z żoną.

Prof. zw. dr hab. n. med. Alina Morawiec-Sztandera- Prodziekan ds. kierunku fizjoterapia Wydziału Wojskowo-Lekarskiego UM w Łodzi z mężem.

Dr hab. n. med. prof. nadzw. UM Hanna Zielińska-Bliźniewska- Prodziekan ds. Dydaktyki kierunku fizjoterapia Wydziału Wojskowo-Lekarskiego UM w Łodzi.

Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego

Prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski