Bal absolwentów wydziału wojskowo-lekarskiego

Dnia 24 czerwca 2016 r. w Białym Pałacu w Niesięcinie odbył się Bal Absolwentów Wydziału Wojskowo-Lekarskiego z rocznika 2015/2016. Bal swoją obecnością zaszczycili Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego płk rez. prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski  z małżonką oraz Prodziekan ds. Dydaktyki prof. dr hab. n. med. Dariusz Moczulski z małżonką.

Na Balu bawiło się 166 świeżo upieczonych Absolwentów wraz z osobami towarzyszącymi. Powitani zostali przez Pana Dziekana i Pana Prodziekana przemówieniami, w których padły słowa nawiązujące do przebiegu studiów, wspominające lata, które Absolwenci spędzili na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mówiono również o pięknej a zarazem trudnej ścieżce, na którą dopiero co wkraczają.

Absolwentom życzono wytrwałości i sukcesów w karierze zawodowej, godnego reprezentowania obranego zawodu oraz dobrej zabawy tego wieczoru. Wszyscy wzięli sobie do serca te słowa, szczególnie o zabawie, gdyż ta trwała do białego rana. To było bardzo udane zakończenie studiów!

Wszystkim naszym Absolwentom serdecznie gratulujemy!