cem

Centrum Edukacji Medycznej zaprasza do udziału w kolejnej edycji szkoleń z zakresu metodyki nauczania. Udział w cyklu szkoleń potwierdzany jest certyfikatem przydatnym między innymi w czasie okresowej ewaluacji osiągnięć pracowników naukowo-dydaktycznych.

Szkolenia oparte są na najnowszych zaleceniach metodycznych opracowanych przez międzynarodowe organizacje i jednostki naukowe zajmujące się edukacją medyczną. Udział w każdym, nawet pojedynczym spotkaniu, daje jego uczestnikom konkretne umiejętności dotyczące właściwego planowania programu nauczania, prowadzenia zajęć, przygotowywania sylabusów, pisania pytań testowych, przeprowadzania egzaminów praktycznych i sposobów komunikowania się ze studentami pochodzącymi z różnych kręgów kulturowych.

Poniżej znajduje się link do strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółową informację dotyczącą harmonogramu szkoleń oraz mogą Państwo dokonać zapisów online: www.med-edu.pl/FaDevPro

Do udziału w spotkaniach zapraszamy również osoby, które rozpoczęły szkolenie w poprzednich latach, a w tym roku chcą uczestniczyć w pozostałych zajęciach i otrzymać certyfikat.

W przypadku problemów z uczestnictwem w zajęciach z wcześniej wybraną grupą, można brać udział w spotkaniach innych grup, zwracając tylko uwagę na numer kolejny ćwiczenia.

Możliwe również będzie odrobienie brakujących zajęć w drugim semestrze. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji szkoleń, również tym razem możliwe będzie kontynuowanie niezakończonego kursu w przyszłym roku akademickim.