Doktoraty i habilitacje na Uroczystym Senacie

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu UM w dniu 21 grudnia 2018 roku z rąk Prorektora ds. Organizacyjnych i Studenckich – prof. dr. hab. n. med. Janusza Piekarskiego oraz Dziekana Wydziału Wojskowo-Lekarskiego – prof. zw. dr. hab. n. med. Jurka Olszewskiego dyplomy doktora i doktora habilitowanego odebrało łącznie 27 osób, w tym 2 habilitantów.

Habilitanci:

dr n. przyr. Barbara Piątasa rodem z Warszawy, która uzyskała stopień doktora habilitowanego nauk medycznych w dyscyplinie biologia medyczna  za osiągnięcie naukowe pt. „Wykorzystywanie cytometrii przepływowej do diagnostyki pierwotnych zaburzeń produkcji przeciwciał ”

dr n. med.  Piotr Bartnicki rodem z Grudziądza, który uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk medycznych w dyscyplinie medycyna  za osiągnięcie naukowe pt. „Mechanizmy nefroprotekcyjnego i kardioprotekcyjnego działania glikolu metoksypolietylenowego epoetyny beta u pacjentów z przewlekłą chorobą nerek w okresie przeddializacyjnym ”