Dziekan Wydziału na Uroczystych Obchodach 15-lecia Działalności 2 Wojskowego Szpitala Polowego we Wrocławiu

Uroczystość Obchodów 15-lecia  Działalności 2 Wojskowego Szpitala Polowego odbyła się w dniu 19 października na terenie  Kompleksu JW 2847 we Wrocławiu, w której uczestniczyli: przedstawiciele Wojskowej Służby Zdrowia, samorządowcy oraz Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego- prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski.

Program uroczystości był następujący:

1. Powitanie gości – Komendant 2. WSzP.
  2. Odczytanie decyzji i rozkazów w sprawie wyróżnień żołnierzy.
  3. Przemówienie Komendanta i zaproszonych gości.
  4. Meldunek Dowódcy Uroczystości, uroczysta defilada
  5. Pokaz sprzętu i wyposażenia żołnierzy 2. WSzP.
  6. Poczęstunek żołnierski.

Z okazji tej uroczystości wielu żołnierzy otrzymało medale, nagrody pieniężne. Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego- prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski został wyróżniony okolicznościową statuetką oraz uczestniczył w posadzeniu kolejnego drzewka z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.