Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego gościem honorowym na Inauguracji w WIM

Dnia 5 października 2016 r. w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie odbyła się uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017. Uroczystość zaszczycili m.in.: poseł na Sejm RP – Jarosław Kaczyński, Szefowa Kancelarii Prezydenta RP – min. Małgorzata Sadurska oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej –prof. dr hab. Wojciech Fałkowski. Na zaproszenie Dyrektora WIM, gen. bryg. prof. dra hab. Grzegorza Gieleraka, Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi reprezentował płk. rez. prof. zw. dr hab. Jurek Olszewski, Dziekan.

Wykład inauguracyjny „Funkcjonalność systemu bezpieczeństwa narodowego” wygłosił gen. broni dr Mirosław Różański – dowódca generalny Rodzajów Sił Zbrojnych.

zapro