Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego na Uroczystości 60-lecia Uniwersytetu Medycznego w Grodnie

W dniach 26-29 września, w ramach współpracy naukowej, Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego – prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski wraz dr. n. med. Krzysztofem Kuśmierczykiem wzięli udział  w uroczystości 60-lecia   Uniwersytetu Medycznego w Grodnie.

Dzień wcześniej odbyła się Krajowa Konferencja Otolaryngologiczna, w której wzięli udział wykładowcy z Mińska, Lidy, Grodna i Homelu.

Wykład inauguracyjny pt.: „Epidemiologia i patofizjologia oraz kryteria diagnostyczne i leczenie łagodnych napadowych położeniowych zawrotów głowy” wygłosił prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski. Po konferencji odbyła się podróż nad Kanał Augustowski.

W dniu 28 września odbyło się spotkanie z Rektorem Uniwersytetu Medycznego w Grodnie,  który zaprosił na uroczystą kolację, w której wzięli również udział Rektorzy z Uniwersytetu Medycznego z Wrocławia, Poznania i Białegostoku.

Opracował: prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski