Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego wyróżniony imienną tablicą “Przyjaciele po Wsze Czasy” w Światowym Centrum Słuchu

W dniu 15 lipca 2013 roku podczas uroczystości 20-lecia Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach  Prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski, Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego UM, wyróżniony został imienną tablicą “Przyjaciele po Wsze Czasy”. Tablica ta przypomina o wszystkich, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju Instytutu, wspierając go swoją wiedzą, autorytetem naukowym, sercem i zaangażowaniem. Lista na tablicy „Przyjaciele po Wsze Czasy” nie jest zamknięta. Wciąż nie brakuje ludzi, którzy – pełni uznania dla tego, co już udało się osiągnąć – chcą budować dalej.

Wśród wyróżnionych  na lipcowej uroczystości osób znajdują się wybitne postaci świata nauki i polityki:

• Prof. Marek Belka, były Prezes Rady Ministrów RP
  • Jan Krzysztof Bielecki, Prezes Rady Ministrów RP
  • Prof. Jerzy Buzek, były Prezes Rady Ministrów RP
  • Prof. Marek Krawczyk, Rektor Uniwersytetu Medycznego w Warszawie
  • Prof. Aleksander Łuczak, Komitet Badań Naukowych
  • Prof. Jurek Olszewski, Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Prof. Krzysztof Opolski, Uniwersytet Warszawski
  • Jacek Paszkiewicz, były Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia
  • Roman Sroczyński, Prezes PFRON
  • Hanna Suchocka, były Prezes Rady Ministrów RP
  • Prof. Tadeusz Tołłoczko, były Rektor Akademii Medycznej w Warszawie