Dzień Organizacyjny dla studentów I roku

W dniu 1 października 2015r. w Auli Zachodniej Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Władze Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziału Wojskowo-Lekarskiego spotkały się ze studentami 1 roku kierunku lekarskiego oraz kierunku fizjoterapii.

Licznie zgromadzonych studentów powitał Prof. dr hab. Radzisław Kordek – Prorektor ds. Studenckich i Organizacyjnych.  W swoim przemówieniu Pan Rektor Kordek podkreślił, że Uniwersytet jest otwarty dla studentów: „traktujcie swoją Uczelnię jak drugą rodzinę”. W imieniu Dziekana Wydziału głos zabrał Prof. dr hab. Ireneusz Majsterek – Prodziekan ds. Studiów w Języku Angielskim, gratulując pasowania na żaka i życząc wytrwałości w nauce.

Studenci kierunku lekarskiego, Daria Mazurczak i Maciej Łuczak, którzy uczestniczyli w wymianie studenckiej programu Erasmus w Uniwersytecie Medycznym w Maladze, opowiedzieli o swoich doświadczeniach z hiszpańskiej uczelni. W spotkaniu udział również wzięli: mgr Justyna Wojtczak – Dyrektor Biura Obsługi Studiów oraz Kamil Szymaszkiewicz – Przewodniczący Samorządu Studenckiego i jednocześnie student IV roku Wydziału Wojskowo-Lekarskiego.

Całe spotkanie prowadziła pchor. Aleksandra Łebek – Przewodnicząca Rady Podchorążych.

Wszystkim studentom, nie tylko pierwszakom, życzymy powodzenia i sukcesów w nauce!

IMG_0179 IMG_0175 IMG_0171 IMG_0166 IMG_0156 IMG_0119 IMG_0148 IMG_0137 IMG_0132 IMG_0112 IMG_0110 IMG_0108 IMG_0107 IMG_0184