Gala Sportu w Wojskowym Centrum Kształcenia Medycznego

W dn. 5 czerwca 2018 roku w auli Wojskowego Centrum Kształcenia Medycznego odbyła się uroczystość podsumowania współzawodnictwa w sporcie powszechnym w Roku Akademickim 2017/2018, w której uczestniczyli:

1. Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego – prof. zw. dr hab. med. Jurek Olszewski
  2. Prodziekan ds. Rozwoju i Kształcenia Wojskowo-Medycznego- prof. dr hab. med. Jacek Rysz

Współzawodnictwo sportowe dotyczyło 8 konkurencji, w tym: futsalu, tenisa stołowego, trójboju siłowego, badmintona, piłki siatkowej, trenażeru wioślarskiego, biegów przełajowych i pływania, w których wzięły udział reprezentacje 6 roczników studiów oraz reprezentacja Wojskowego Centrum Kształcenia Medycznego. Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i nagrody.

Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego UM w Łodzi
Prof. zw. dr hab. med. Jurek Olszewski