Jubileusz 80-lecia urodzin płk prof. dra hab. Jana Baszczyńskiego

W dniu 2 kwietnia  2013 r. podczas uroczystego posiedzenia Rady Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego uczczono Jubileusz 80-lecia urodzin płk prof. dra hab. Jana Baszczyńskiego, byłego Kierownika Kliniki Pediatrii Wojskowej Akademii Medycznej.

Dziekan Prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski w imieniu całej Rady Wydziału Wojskowo-Lekarskiego złożył Profesorowi Baszczyńskiemu gratulacje oraz podziękowania za wiele lat owocnej współpracy dydaktycznej i naukowej.

Przemówienia wygłosili:
Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Zeman, Kierownik Kliniki Pediatrii, Kardiologii Prewencyjnej i Immunologii Wieku Rozwojowego, Rektor WAM w latach 2001-2002,
Prof. dr hab. n. med. Jerzy Bodalski, były Dyrektor Instytutu Pediatrii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Marii Konopnickiej,
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Sysa, Zakład Dydaktyki Pediatrycznej UM.