Konferencja Studenckiego Koła Naukowego pod patronatem honorowym Dziekana Wydziału Wojskowo-Lekarskiego

W dniu 19 marca 2016r. w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi odbyła się konferencja naukowa pod honorowym patronatem Prof. zw. dra hab. Jurka Olszewskiego, Dziekana Wydziału Wojskowo-Lekarskiego. Organizatorem konferencji było Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej.

Studenci, pod opieką Pani Prof. dr hab. Marleny Broncel, Kierownika Kliniki, przygotowali szereg wystąpień z dziedziny farmakologii i chorób wewnętrznych.

„Proszę przyjąć moje gratulacje za wniesiony trud i zaangażowanie w organizację tej konferencji. Jestem przekonany, że Wasz wysiłek zaowocuje w przyszłości i Wasze zainteresowania staną się Wasza praca,  a szczęśliwym jest ten, dla którego praca staje się  jego hobby” – tak gratulował przyszłym lekarzom Pan Dziekan Olszewski.

DSC_0020DSC_0016DSC_0002DSC_0001