Nagrody za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych

Podczas posiedzenia Rady Wydziału Wojskowo-Lekarskiego w dniu 10 stycznia 2017 roku Płk rez. prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski, Dziekan Wydziału, wręczył pracownikom niebędącym nauczycielami akademickimi listy gratulacyjne od Jego Magnificencji Rektora za wzorowe i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań oraz zaangażowanie w pełnienie obowiązków służbowych

oraz dr n. med. Paulinie Klimkiewicz za zdobycie nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego w konkursie za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim za rozprawę doktorską pt.: „Zastosowanie metod kinezyterapii klasycznej, neurorozwojowej Bobath i proprioceptywnego nerwowo-mięśniowego torowania w neurorehabilitacji pacjentów po udarze niedokrwiennym mózgu”. Praca powstała w Katedrze Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego UM w Łodzi pod kierunkiem prof. nadzw. dr hab. n. med. Marty Woldańskiej-Okońskiej.