PODCHORĄŻOWIE – STUDENCI WYDZIAŁU WOJSKOWO-LEKARSKIEGO POMAGAJĄ RANNYM W WYPADKU SAMOCHODOWYM W ŁODZI

Wypadek miał miejsce 24 listopada 2015r. po godz. 7.00 na al. Włókniarzy przy 6 Sierpnia. Kierowca samochodu stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w pobliskie ogrodzenie.

Na szczęście dla poszkodowanego mężczyzny, na miejsce wypadku błyskawicznie przybyli mieszkający nieopodal podchorążowie z Wydziału Wojskowo-Lekarskiego. Zajęli się rannym mężczyzną do czasu przyjazdu karetki.

Więcej pod linkiem http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/9116457,wypadek-na-wlokniarzy-kierowca-audi-uderzyl-w-latarnie-zdjecia,id,t.html

Dowódcy rocznika – chor. Jackowi Pacholczykowi,

sier. pchor. Adamowi Stemplewskiemu z V roku,

oraz studentom III roku:DSC_0085