Przedstawiciele Światowego Związku Żołnierzy AK na Wydziale Wojskowo-Lekarskim

Na posiedzeniu Rady Wydziału Wojskowo-Lekarskiego w dniu 1 marca 2016 roku przedstawiciele Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w osobach:

– Mjr w st. spocz. prof. dr hab. Leszek Żukowski -Prezes Światowego Związku Żołnierzy AK
– Mjr w st. spocz. Zbysław Raczkiewicz – Prezes Okręgu „Łódź” Światowego Związku Żołnierzy AK
– Dr hab. med. inż. Marek Cieciura -Członek prezydium Zarządu Głównego Światowego Związku Żołnierzy AK

przekazali na ręce Dziekana Wydziału Prof. zw. dr hab. Jurka Olszewskiego tablice upamiętniające żołnierzy AK związanych z Wydziałem Wojskowo-Lekarskim UM w Łodzi.

Tabliczki z kodem QR udostępniające poszczególne biogramy zostały umieszczone w budynku Wydziału Wojskowo-Lekarskiego przy Pl. Hallera 1 w Sali Senackiej (nr 102), Sali Tradycji (nr 119) oraz w Auli Wykładowej (nr 21).

prez2

prez1