Przyznanie dotacji celowej na prowadzenie w 2014 r. badań naukowych służących rozwojowi młodych naukowców

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o przyznaniu dotacji celowej na prowadzenie w 2014 r. badań naukowych służących rozwojowi młodych naukowców, uprzejmie informujemy o mozliwości składania wniosków o nowe zadanie badawcze, zgodnie z Regulaminem zgłaszania sprawozdawczości, rozpatrywania wniosków oraz oceny sprawozdań dotyczących badań służących rozwojowi młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich ( Uchwała nr 401/2012 z dnia 23 kwietnia 2012 r. Senatu UM w Łodzi i Uchwała nr 231/2014 z dnia 30 stycznia 2014 roku Senatu UM w Łodzi).

Wnioski należy składać w wersji papierowej w Dziekanacie Wydziału Wojskowo – Lekarskiego pokój 101 w terminie do dnia 16 maja 2014 r. oraz w wersji elektronicznej na adres mailowy jolanta.osojca@umed.lodz.pl lub karolina.maciejewska@umed.lodz.pl.

Maksymalna kwota możliwa do przyznania na pracę habilitacyjną to 60 000 a na pracę doktorską 30 000.

Sekcja Nauki
Wydziału Wojskowo – Lekarskiego