Spotkanie wielkanocne z podchorążymi i w Dziekanacie Wydziału Wojskowo-Lekarskiego

Święta Wielkiej Nocy poprzedziło, jak co roku, spotkanie z podchorążymi Wydziału Wojskowo-Lekarskiego w Wojskowym Centrum Kształcenia Medycznego.

Spotkanie świąteczne poprowadził Prof. zw. dr hab. n. med. Jurek OLSZEWSKI, Dziekan Wydziału, oraz Prof. nadzw. dr hab. n. med. Zbigniew DUDKIEWICZ, Prodziekan ds. Kształcenia Wojskowego.

Tradycyjnym „jajeczkiem” przełamano się również w gronie Dziekanatu oraz z reprezentantami struktur wojskowych współpracujących z Wydziałem. Gościem honorowym był ks. ppłk dr Mariusz ŚLIWIŃSKI, Kapelan Garnizonu Łódzkiego.

IMG_0539 IMG_0541 IMG_0542 IMG_0543 IMG_0544 IMG_0547 IMG_0548Święta pchor. (1) Święta pchor. (2) Święta pchor. (3) Święta pchor. (4) Święta pchor. (5) Święta pchor. (6) Święta pchor. (7) Święta pchor. (8) Święta pchor. (9) Święta pchor. (10) Święta pchor. (11)