Spotkanie Władz Wydziału Wojskowo-Lekarskeigo ze studentami 1 roku

W dniu 30 września 2014r. w Sali Kinowej przy Pl. Hallera 1 Władze Wydziału Wojskowo-Lekarskiego oraz Pracownicy Dziekanatu spotkali się ze studentami 1 roku kierunku lekarskiego oraz kierunku fizjoterapii. Licznie zgromadzonym studentom Prof. zw. dr hab. n. med. Jurek OLSZEWSKI – Dziekan Wydziału, zaprezentował strukturę Uczelni i Wydziału oraz zaznajomił ich z obowiązującymi procedurami.

Studentka kierunku fizjoterapii, Pani Olga ZIĘBA, która uczestniczyła w wymianie studenckiej w ramach programu Erasmus w Kauno Kolegija w Kownie, opowiedziała o swoich studiach na uczelni litewskiej. W spotkaniu udział również wzięli: mgr Paulina GAJEWSKA jako przedstawiciel Biura Obsługi Studenta oraz Pan Kamil SZYMASZKIEWICZ – w-ce starosta III roku kierunku lekarskiego Wydziału Wojskowo-Lekarskiego oraz z-ca Przewodniczącego Samorządu Studenckiego.

Wszystkim studentom, nie tylko pierwszakom, życzymy powodzenia i sukcesów w nauce!

>IMG_0635 IMG_0634 IMG_0630 IMG_0623 IMG_0622 IMG_0617[1] IMG_0617 dfg"IMG_0614"