Światowej sławy chirurg – gościem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Miło nam poinformować, że nasza Uczelnia 3 marca będzie gościć światowej sławy chirurga, prof. Pawła Mroczkowskiego – wybitnego eksperta w dziedzinie chirurgii kolorektalnej.

Profesor Paweł Mroczkowski pracuje na Uniwersytecie Ottona von Guerickego w Magdeburgu. Jest twórcą systemu oceny jakości leczenia raka jelita grubego i członkiem wielu prestiżowych Towarzystw. Przyjedzie do nas na zaproszenie prof. Adama Dzikiego. W ramach wizyty w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, profesor wygłosi wykład pt. „Współczesne leczenie raka odbytnicy”.

Wykład odbędzie się 3 marca o godzinie 12:00 w CKD Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Auli Zachodniej.

Już dziś serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszym gościem.

Cykl spotkań „Visiting Professors – wykłady pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” to inicjatywa mająca na celu przybliżenie sylwetek wybitnych przedstawicieli świata nauki, w szczególności z obszaru medycyny i nauk pokrewnych, która stworzyć ma  możliwość kontaktu studentów i pracowników Uczelni z wybitnymi postaciami środowiska naukowego.