Uwaga wszyscy studenci kierunku Fizjoterapia i kierunku lekarskiego! (oprócz ostatnich roczników)

W związku z wejściem w życie Zarządzenia Rektora Nr 37/2014 z dnia 29.05.2014r „w sprawie przeprowadzenia obowiązkowych badań lekarskich i szczepień ochronnych dla studentów” prosimy o pilne  zgłoszenie się studentów, którzy posiadają ważne  badania sanitarno – epidemiologiczne (aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna) do Dziekanatu w nieprzekraczalnym terminie do dnia  16.06.2014r. (poniedziałek).

Dla osób, które nie posiadają aktualnych badań lekarskich (sanitarno- epidemiologicznych, WZW, badania okresowe), skierowania wystawiane będą w Dziekanacie od dnia 23.06.2014r

UWAGA

Student bez aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych nie ma prawa być dopuszczonym do praktyk i zajęć klinicznych.

Powyższe przepisy obowiązują od dnia 01.06.2014r.!!!