Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego w grupie roboczej MON d/s doskonalenia systemu przygotowania kandydatów na oficerów

Na zaproszenie Sekretarza Stanu w MON Pana Czesława Mroczka, Dziekan Wydziału Wojskowo-Lekarskiego – Prof. zw. dr hab. n. med. Jurek Olszewski – został członkiem grupy roboczej d/s analizy obszarów modyfikacji systemu przygotowania kandydatów na oficerów.

Grupa robocza powstała w celu doskonalenia systemu przygotowania kandydatów na oficerów, a przede wszystkich zwiększenia roli bezpośrednich odbiorców absolwentów w programowaniu i realizacji studiów wojskowych oraz wypracowania rekomendacji do zmiany stosownych aktów prawnych. Oprócz Dziekana Wydziału Wojskowo-Lekarskiego UM w Łodzi, w pracach grupy udział biorą m. in. Dowódca Generalny RSZ wraz z Inspektorami, Dyrektor Departamentu Kadr MON, Szef Inspektoratu Wojskowej Służby Zdrowia, Rektorzy-Komendanci uczelni wojskowych.

Grupa robocza MON